Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cíl pro tuto sezonu je jasný, bojovat o postup do divize F. Závěr minulé sezony se nesl ve znamení 17.zápasové šňůry bez prohry a tak ani v této sezoně nemůžeme mít jiné cíle. Pohár v této sezoně je až na druhém místě, prakticky pro nás, kromě zápasového vytížení a získání zkušeností, nemá smysl.
Do této sezony jsme doslova vlítli a po pěti odehraných kolech se vyhříváme na slunci první příčky.
1kolo: Natrefili jsme na tým FC Stutgart a jasně jsme vyhráli 8:1 na jejich hřišti. FC Stutgart je jasný kandidát na sestup.

2kolo: Na domácím hřišti jsme přivítali FC Sefyho týpci. Toto je tým který se pravděpodobně bude pohybovat v poklidném středu tabulky. Mužstvo okolo legendy klubu Michala 'Kopy' Kopiceho dřelo, ale i tak jsme gólem E.Guraje zvítězili 1:0

3kolo: Zavítali jsme na hřiště dalšího klubu který je horký kandidát na sestup, týmu
Minesota. Výsledek 6:0 v náš prospěch vypadá jednoznačně, ale dlouho byl stav zápasu pouze 2:0, až v posledních 15 ti minutách jsme spustili salvu 4 gólů.

4kolo: Domáci souboj s týmem Cesaci jsme zvládli na výbornou a výhra 2:0 byla naprosto zasloužená. Cesaci je mladý tým s perspektivou, vytknul bych příliš úzký kádr. Myslím že toto mužstvo bude bojovat spíše o záchranu.

5kolo: Vítězství na hřišti Valencie má velkou váhu, neboť to je velmi silný tým. Ikdyž bych řekl že je nevyšší čas se zbavit starších hráčů a nahradit je mladými, jeden golman v týmu je také špatně. Na postup to z výše uvedených důvodů nevidím, ale kdo ví, třeba se vyhnou hráčům karty a zranění a stane se že Valencie postoupí. Ale to je jenom spíše bláznivá teorie, na ztrátě kterou Valencie má již po 5 kolech je vidět, že v této sezóně to na postup určitě nebude.
Obrazek
Střelci po 5kolech:

Obrazek


Souhrn po 8 kolech:

6kolo: K zápasu s M.United jsme nastoupili ve slabším složení a to z toho důvodu že jsme šetřili některé hráče na veledůležitý zápas sedmého kola proti mužstvu lampardakov. Výhra 2:0 nebyla žádnm překvapením. Dvěma góĺy se blýskl Radim Petruška a potvrdil tak, že nemusí být věčným náhradníkem. k týmu M.United snad jen tolik, nerozumim taktice na hřišti soupeře, který je přeci jenom o trochu vyzrálejší, nastoupit v rozestavění 3-4-3 a bezhlavě se hnát dopředu se 100% útočnou taktikou. S přibývajícím časem bych tipnul že tým bude v tabulce spíše klesat a bojovat o udržení.

7kolo: Tak na tento zápas jsme se velice těšili, protože to byl takříkajíc zápas pravdy.
Náš pažit přijel okusit soupeř z nejtěžších, lampardakov. Bylo nám jasné že je to jeden zklíčových zápasů sezony a že nakonci ročníku při závěrečném účtování může i třeba jenom skóre z tohoto zápasu hrát velkou roli.
Taktická porada před zápasem se protáhla až do brzkých ranních hodin. Rozhodli jsme se poprvé v této sezoně nasadit 5 obránců, ačkoliv tento systém považujeme za nepatřící do dnešního pojetí fotbalu. Ale něčím jsme soupeře zaskočit museli a proti lampardakov by se příliš ofenzivní pojetí nemuselo vyplatit.
V předchozím kole jsme šetřili především M.Vangela, hráče s hvězdnou budoucností a ten dvěma góly rozhodl důležité utkání 2:0!

8kolo: Přijeli jsme na hřiště TJ Sokol Tesla Stráž nad Nisou, týmu který se vrátil po roce stráveným v divizi H a který se vrátil silnější než v době kdy se s námi v G loučil. Stát se mohlo cokoliv.Tým má docela rovnoměrně rozložený kádr, snad bych jenom snížil počet krajních útočníků na každé straně o jednoho a koupil dva CF, ale to jen naokraj. Co je však horší, že mužstvo začíná být docela staré a je nejvyšší čas začít s obměnou kádru. Předpokládám bezproblémové udržení v soutěži s umístěním někde mezi 5 - 9 místem.

Obrazek

Nejlepší střelci po 8kolech:

Obrazek

Naši střelci:

Obrazek
Souhrn 9 - 10 kolo:

9kolo: FC ČM - Den Bosch 6:0 byl zápas Matti Wigberga, autora 4 gólů. Utkání bylo už dopředu jasné, šlo vlastně jen o skóre. Hráe jsme upozornili ať hrají jen to co potřebujem ať zbytečně neblázní a ať je co nejméně karet, což se sice moc nepovedlo, ale co naplat.

10kolo: Toto kolo nám postavilo těžkou překážku FC P&G, kandidáda na postup. Po výborném výkonu nám bylo odměnou vítězství 2:0. FC P&G by se měl začít zabývat omlazením týmu, přeci jenom už mají v týmu dost hráčů kterým se blíží třicítka a nebo je jim přes třicet.

po10kole

Obrazek
Souhrn 11 - 12 kolo:

11kolo: 7:0 nad Sheffield Havre, co dodat, tento tým sestopí ať chce nebo ne. Jasné vítězství.

12kolo: Na hřišti Lustigenu stříleli dnes pouze záložníci :-), což neni vůbec na škodu.
Výhra 4:1 jenom potvrdila kvalitu na obou stranách a byla očekávaná. Lustigen dle mého názoru pravděpodobně sestoupí.
Po tomto kole jsme v ligovém utkání neprohráli už úctyhodných 29 zápasů.

po 12kole

Obrazek
střelci po 12kolech

Obrazek

Naši střelci po 12kolech

Obrazek
tabulka po15kolech:

Obrazeknejlepší střelci po 15kolech:

Obrazek

naši střelci po 15kole:

Obrazektabulka po 20kolech


Obrazek
Obrazek

Obrazek


Obrazek
Střelci liga po 25 kolech

Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář