Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Díky personálním změnám v závěru minulé sezóny, jsme do této sezóny nastoupili ne zrovna v ideálním rozpoložení. Mezi hráči v týmu nepanovala příliš dobrá nálada a od prvního kola bylo znát, že není vše ideální, tým podával výkony pod svoje možnosti.


1.kolo: Newdevils - FC Sparta Černý Most 2:1 (130 : 126)

Los k nám nebyl příiš milosrdný a hned na úvod nám určil tým, který bude v této sezoně usilovat o rychlý návrat do divize D.
Samotné utkání bylo celkem vyrovnané, mohlo klidně skončit i remízou, nicméně o něco lepší byli domácí a zaslouženě vyhráli. Jediným střelcem Sparty byl Jergus Kluch.
Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen LM Jan Prášil z týmu soupeře (výkon - 72)


2.kolo: FC Sparta Černý Most - the underdogs 2:1 (127 : 118)

Ve druhém kole jsme přivítali v prvním domácím utkání tým the underdogs.
Zápas byl typickým zápasem začínajícího ročníku, byla patrná nedostatečná sehranost, ale i tak převaha a větší fotbalovost byla na naší straně. O výhru se postarali svými góly záožníci Daniel Valkanov a Martin Vavruša.
the underdogs mají ve svém středu 8 hráčů nad 30 let a celkově mají už dost starý tým, který nebude svými výkony stačit na své soupeře, předpokádám že po vyzkoušení si divize E se zase vrátí zpět do Fka.
Nejlepší hráč utkání vyhlášen náš Martin Vavruša (výkon - 70)


3.kolo: ΠΑΜΙΣΟΣ - FC Sparta Černý Most 1:2 (122 : 129)

Na řecké půdě jsme relativně snadno zvítězili. Dvěma góly se blýsknul Jergus Kluch. ΠΑΜΙΣΟΣ jsou tak jako my nováčkem v E divizi, mají mladý tým, široký kádr, který má do budoucna velký potenciál. V této sezoně ale zřejmě budou mít plno starostí se záchranou.
Nehlepší hráč utkání Jergus Kluch Sparta (výkon 70, 2 góly)


4.kolo: FC Sparta Černý Most - Marathon Team 1:0 (129 : 123)

V tomto utkání jsme, navzdory únavě z předchozích duelů, podali slušný výkon a zvítězili těsným rozdílem 1:0 brankou záložníka Quadrose.
Tým Marathon je také nováčkem v Ečku, má docela široký kádr, ale trošičku schází hráčská kvalita. Soudím, že i tento tým bude bojovat o záchranu.
Nejlepší hráč zápasu Jeremy Ouaddou Sparta (výkon - 70)


5.kolo: FC Sparta Černý Most - Leeds Fanatics 2:1 (134 : 125)

Jednoznačně naše dosavadní nejlepší vystoupení, ikdyž výkon stále ještě pod možnostmi týmu. Ještě pár kol musíme přetrpět, než se spraví týmová nálada a bude to dobré. Góly za Spartu vstřelili - záložník Pavel Rosický a útočník Jergus Kluch. Soupeř v minuém ročníku divize E.32 obsadil pěkné čtvrté místo. Letos tipuji střed tabulky, bez starostí se sestupem. Nejlepší hráč zápasu RF Salid Gilewicz - 70, autor jediného gólu soupeře.


6.kolo: kondorssons - FC Sparta Černý Most 2:1 (127 : 124)

V tomto kole podala Sparta zatím nejhorší výkon v této sezoně a prohrála na půdě kondorssons. Z tohoto zápasu jsme původně počítali s plným bodouvým ziskem a nakonec jsme odjeli s prázdnou. Tým kondorssons, který v minulé sezoně skončil na devátém místě divize E.32, se bude letos pravděpodobně pohybovat v poklidném středu tabulky. Nejlepším hráčem zápasu byl vyhášen RF Ighli Ceravolo - výkon 69, z týmu domácích. Za Spartu skóroval Jergus Kluch.


7.kolo: FC Sparta Černý Most - GSG team 1:1 (125 : 123)

Vyrovnané utkání, s mírnou převahou domácích. Škoda nevyužité desetiminutové přesilovky v závěru zápasu. V loňské sezoně tým GSG skkončil na 7 místě v divizi E.32, letos to ale zatím vypadá na těžký boj o udržení. Nejlepší hráč zápasu záložník Aleš Zbožínek (GSG team) - 69 výkon. I v tomto zápase nevyšel střelecky naprázdno Jergus Kluch, který je se šesti přesnými zásahy na aktuálním třetím místěv pořadí ligových střelců.


8.kolo: B-chotoviny - FC Sparta Černý Most 2:1 (127 : 125)

Velice podobné utkání, jaké jsme odehráli v sedmém kole, s tím rozdílem, že teď byl malinko lepší soupeř a tentokrát utkání neskončilo remízou, nýbrž naší porážkou. Tým chotovin se mi líbí, myslím si, že klidně můžou postoupit do Déčka. Nejlepší hráč utkání CF Sorin Gheara, který proměnil penaltu - výkon 70. Za Spartu se tradičně trefil Jergus Kluch.


9.kolo: FC Muller - FC Sparta Černý Most 0:4 (91 : 125)

Vítěz tohoto zápasu byl dopředu znám, tak jsme mohli nastoupit v Béčkové sestavě a opory šetřit na utkání Českého Sejfu. O góly Sparty se tentokráte, při absenci Jerguse Klucha, postarali záložníci a to po jednom gólu Arteta, Ribeiro a dvě trefy přidal Martin Tesařík. Nejlepší hráč utkání byl vyhlášen Martin Vavruša - 70.


10.kolo: FC Sparta Černý Most - FC REGARD 0:1 (128 : 129)

V tomto utkání jsme si vybrai smůlu do sytosti. Nejprve hned v úvodu zápasu Martin Vavruša otřel míč o tyč soupeřovi branky. V 55 minutě přišla první další rána, zranil se Kim Mpenza, který 5 minut před tím zahodil tutovou šanci. Nahradil jej Petr Šmicr, který se potýká se špatnou formou. Ale to nebylo vše - v 65 minutě si záložník Valkanov vykoledoval druhou žlutou kartu v utkání a musel předčasně pod sprchy. I přes vyrovnaný výkon jsme prohráli gólem na hranici pravidel 0:1. Nejlepší hráč utkání byl vyhlášen pravý obránce soupeře Kim Poppe - 72 výkon.


11.kolo: moji hoši - FC Sparta Černý Most 2:2 (128 : 132)

Co říci k tomuto zápasu? Hosté byli lepším týmem, přesto Sparta tak jako již několikrát nedokázala svoji převahu zůročit. Naproti tomu, v zápasech kde bya vyrovnaným týmem, mnohdy ztrácela všechny body. Díky tomu je Sparta po jedenácti kolech až na sedmém místě. O góly Sparty se postarai - záložník Martin Vavruša a Jergus Kluch, který se vrátil po vypršení jeho trestu do sestavy. Nejlepší hráč utkání Eduardo Luís Saraiva de Souza z týmu soupeře - 71 výkon.


12.kolo: FC Sparta Černý Most - Panatela United 1:0 (122 : 117)

8245 platících diváku nevidělo zrovna povedené utkání. Během zápasu se několikrát spustil silný liják a oba týmy toho na promočeném trávníku příliš nepředvedli. Sparta byla v tomto zápase leším týmem a gólem obránce Paola Rodrigeze, který zaskakoval na místě levého záložníka, zvítězila. Nejlepší hráč utkání golman hostí Blagoj Valev - 70 výkon


13.kolo: OldBoysWarriors - FC Sparta Černý Most 1:0 (132 : 130)

Vyrovnané utkání, které svojí dělovkou rozhodl Thomas Geraerts. OldBoys jsou letos žhavým kandidátem na postup do D a konec konců i na titul. V minulé sezoně jim postup unikl, skončili na 3.místě, takže touha odčinit loňskou sezonu je jistě veliká. Nejlepší hráč utkání Martin Vavruša - 72 výkon


14.kolo: FC Sparta Černý Most - FC Zajdas 3:2 (133 : 125)

V tomto zápase bohatém na góly byla Sparta lepším týmem a zaslouženě vyhrála. FC Zajdas v loňské sezóně šestý tým se i letos bude pohybovat ve středu tabulky. O góly Sparty se postarali: Júlio César 'B' Henrique dos San a dvěma góly přispěl Jergus Kluch. Nejlepší hráč zápasu Mihai Voinea z týmu hostí - 69 výkon (autor jedné branky)


15.kolo: The All Stars KTC - FC Sparta Černý Most 2:3 (122 : 132)

Začátek tohoto utkání byl ve znamení drtivého tlaku Sparty. vždyť jenom Jergus Kluch měl v 25.minutě bilanci 5 střel - 2 góly. Když v 40 minutě ten samý hráč zvýšil náskok domácích na rozdíl tří gólů, na stadionu by v tu chvíli na hosty nikdo nevsadil ani pětník. Jenže hned v úvodu poslední dvacetiminutovky hosté snížili, branku vstřelil LF Stefan Berquemanne. To ale nebylo všechno, tentýž hráč se o 6 minut trefil znova a o minutu později se vyžlutil střední záložník Sparty Valkanov, takže v závěru to bylo pěkné drama.
Nejlepší hráč utkání Martin.Vavruša - 71 výkon

Obrazek

16.kolo: FC Sparta Černý Most - Newdevils 1:0 (136 : 130)

V přípravě na tento zápas jsme neponechali nic náhodě. Vedení klubu se během porady před utkáním usneslo, že v případě jakékoliv ztráty bodu, se budeme soustředit na boj o třetí místo, v případě plného bodového zisku ještě zkusíme hrát o titul. Liga je vzácně vyrovnaná, je pravděpodobné že oba první celky ještě klopýtnou, nic nevzdáváme. Sparta do tohoto zápasu nastoupila bez distancovaného a zároveň zraněného CM Vakanova, v trestu byl také Jergus Kluch (jediný útočník, který se zatím v lize trefil). Biance jeho kolegy Kim Mpenzy je tristní - 9 zápasů, 0 gólů, věřili jsme že se to tentokrát zlomí, ale střelec vítězného gólu byl překvapivý - náhradník za Valkanova, CM Riberio.

Nejlepší hráč utkání Jan Prášil z týmu Newdevils - 72 výkon, Honza byl nejlepším hráčem i v prvním vzájemném souboji.


17.kolo: the underdogs - FC Sparta Černý Most 0:1 (121 : 130)
V tomto zápase jednoznačně dominovali hosté. Kim Mpenza se konečně dočkal premirového zářezu v podobě vstřeleného gólu. Nejlepší hráč utkání Martin Vavruša - 70 výkon.


18.kolo: FC Sparta Černý Most - ΠΑΜΙΣΟΣ 2:0 (134 : 116)
Zasloužené vítězství Sparty, řekové neměli sebemenší šanci. Branky vstřelili Jergus Kluch a Kim Mpenza. Nejlepší hráč utkání Jergus Kluch - 69 výkon

19.kolo: Marathon Team - FC Sparta Černý Most 0:1 (116 : 133)

I přes obrovskou převahu dokázala Sparta vstřelit pouze jeden gól, který vstřelil nejlepší střelec Sparty, Jergus Kluch. Nejlepší hráč zápasu Martin Vavruša - 71 výkon.


20.kolo: Leeds Fanatics - FC Sparta Černý Most 0:1 (131 : 133)


Vyrovnané utkání v kterém se štěstěna přiklonila na stranu hostů. Jediný gól zápasu vstřelil po krásné individuální akci Kim Mpenza.Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Robert De Langhe z týmu Leeds Fanatics - 73 výkon.21.kolo: FC Sparta Černý Most - kondorssons 2:1 (138 : 128)

Absolutně nejlepší ligový výkon Sparty. Zasloužené vítězství nad houževnatým soupeřem. Za domácí skorovali záložníci Martin Vavruša a Jesus Arteta. Nejlepší hráč zápasu Martin Vavruša - 71 výkon. Po tomto kole se Sparta posunula na postupové druhé místo v tabulce.


22.kolo: GSG team - FC Sparta Černý Most 1:7 (86 : 130)

Ve srovnání s prvním vzájemným utkáním šel tým GSG výkonostně hodně dolů. Sparta svéh osoupeře doslova rozdrtila. Střelci Sparty: Kim Mpenza 3 trefy, César de Oliveir 2 góly, Limade Quadros a jesus Arteta po jedné brance. Nejlepší hráč zápasu Martin Vavruša - 69 výkon, celkově v této szoně po osmé.


23.kolo: FC Sparta Černý Most - B-chotoviny 1:0 (132 : 125)

Velice důležité utkání s ještě kvalitnějším soupeřem. Toto utkání Sparta pozásluze vyhrála a oplatila tak soupeři porážku z podzimní části ligy. Gól Sparty vstřelil Kim Mpenza. Hráč utkání Lubomír Šultés z týmu hostů - 70 výkon.


23.kolo: FC Sparta Černý Most - FC Muller 4:0 (138 : 89)

Do tohoto zápasu vlítla Sparta na plnu s ohledem na možnou důležitost skóre na konci sezony. Nicméně na tak drtivou převahu bylo skóre k soupeřům milosrdné. O góly se postarali, záložníci Limade Quadros s Martinem Vavrušou a útočníci Kim Mpenza a Jergus Kluch. Nejlepší hráč zápasu martin vavruša - 72 výkon.


25.kolo: FC REGARD - FC Sparta Černý Most 0:1 (132 : 135)

O něco lepší hosté vyhráli jinak vyrovnané utkání. Autor branky Jergus Kluch. Sparta tak pět kol před koncem sezony stále sahá po postupu z druhé pozice, se čtyřbodovou ztrátou na Newdevils. Nejlepší hráč zápasu Kris Poppe (FC REGARD) - výkon 71


26.kolo: FC Sparta Černý Most - moji hoši 2:2 (131 : 131)


Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Ny výsledku se podílelo i to, že asistent manažera nenahlásil včas sestavu k tomuto utkání. Branky Sparty vstřelili Petr Šmicer a Jesus Arteta. Nejlepší hráč zápasu Eduardo Luís Saraiva de Souza - 71 výkon.27.kolo: Panatela United - FC Sparta Černý Most 1:4 (101 : 130)


I přes úporné betonování domácích dokázala Sparta bez problémů vyhrát. Po dvou gólech dali Jergus Kluch a Kim Mpenza. Nejlepší hráč zápasu golman domácích Blagoj Valev - 72 výkon.28.kolo: FC Sparta Černý Most - OldboysWarriors 1:0 (133 : 126)


Již před samotným zápasem bylo jasné, že vítěz tohoto klání bude mít hodně vysoké procento šance postupu do D divize. Lepším týmem byla Sparta a gólem Martina Vavruši zaslouženě zvítězila a tím se výrazně přiblížila vytouženému postupu. Nejlepší hráč Martin Vavruša - 71 výkon.29.kolo: FC Zajdas - FC Sparta Černý Most 1:1 (130 : 130)


pokud chtěla Sparta myslet na boj o titul, tak bylo nutné v tomto utkání zvítězit, což by bylo s ohledem na průběh zápasu nespravedlivé. Remíza byla objektivním výsledkem snažení obou týmů. Autorem branky Sparty byl Jergus Kluch. Hráčem utkání byl vyhlášen golman domácích Tomáš Ditrich - 70 výkon. Do posledního kola půjde Sparta již jen s teoretickou nadějí na titul, ale již s definitivní jistotou postupu do divize D.30.kolo: FC Sparta Černý Most - The All Stars KCT 2:1 (138 : 125)

Jednoznačně v tomto utkání kralovali domácí, kteří ale výryznou převahu nedokázali proměnit ve více gólů. Střelci Sparty byli Jergus Kluch a Limade Quadros. Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Martin Vavruša.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář